O nas

A. Goliszek, M. Chałczyński, Kancelarie Chałczyńscy
Sp. z o.o. Spółka Cywilna

Kancelaria Prawa Podatkowego MMCH

Od prawie 20 lat na rynku! Nasza Firma powstała 1 listopada 2003 roku i funkcjonuje do dziś w formie jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej przez os. fizyczną. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą finansowo – księgową małych i średnich firm.
Do 10.09.2008 roku firma istniała pod nazwą: 
Doradztwo Finansowe Usługi Rachunkowo – Konsultingowe. Następnie nazwę firmy zmieniliśmy na: Kancelaria Prawa Podatkowego Konsulting Szkolenia Audyt MMCH.

Kancelarie Chałczyńscy

Jesteśmy zespołem profesjonalnych prawników, finansistów i księgowych. Nasza Kancelaria od 20 lat świadczy usługi konsultingowe dla przedsiębiorców, osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i jednostek sektora NGO. Obsługiwaliśmy i obsługujemy zarówno mikroprzedsiębiorców, jak i duże spółki prawa handlowego, także z udziałem kapitału zagranicznego. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto potrzebuje pomocy doradcy podatkowego, prawnika lub księgowej. Jeżeli macie Państwo problem, z którym nikt inny nie potrafi Państwu pomóc – zapraszamy do nas.

Zaufaj profesjonalistom!

Powierz nam prowadzenie swojej księgowości i bądź pewien, że z nami rozwiniesz skrzydła!
Zapraszamy do kontaktu:

ul. Lubelska 32/34, 24-120 Kazimierz Dolny

Prezentowana przez nasze biuro rachunkowe w Kazimierzu Dolnym oferta oraz wysoka jakość usług to efekt wieloletniej praktyki a także ciągłego podnoszenia kwalifikacji zespołu.
Nasi pracownicy biorą udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach,
podnosząc swoje kwalifikacje i poszerzając swoją wiedzę.

Największym atutem naszego Biura Rachunkowego w Kazimierzu Dolnym jest indywidualne podejście do każdego klienta. Istotnym elementem takiego podejścia jest fakt, że żaden przedsiębiorca nie jest taki sam i potrzebuje prowadzenia spraw
o unikalnym podejściu.

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem danych osobowych jest A. Goliszek, M. Chałczyński, Kancelarie Chałczyńscy Sp. z o.o. Spółka Cywilna. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.